środa, 29 maj. Imieniny Teodozji i Magdaleny.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

Budowa zaplecza sanitarnego (kontenera sanitarnego) na terenie Stadionu Miejskiego w Golinie wraz z infrastrukturą towarzyszącą

Pod koniec listopada 2021 r. zakończono inwestycję pn. Budowa zaplecza sanitarnego (kontenera sanitarnego) na terenie Stadionu Miejskiego w Golinie wraz z infrastrukturą towarzyszącą dofinansowaną ze środków Województwa Wielkopolskiego w ramach programu "Szatnia na medal" w kwocie 58 425,00 zł.

Całkowita wartość projektu wyniosła 121 607, 66 zł. 

Zadanie polegało na zakupie wraz z montażem nowego kontenerowego zaplecza sanitarnego oraz przygotowaniu niezbędnej infrastruktury towarzyszącej, w tym doprowadzeniu mediów oraz utwardzeniu terenu.  Kontner został wyposażony w okna, drzwi, grzejniki, armaturę łazienkową (w tym także dostępną dla osób niepełnosprawnych). Do budynku doprawadzono niezbędne przyłącza: wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne.

Zakładane cele i rezultaty zostały osiągnięte, gdyż budowa zaplecza sanitarnego przyczyniła się do podniesienia standardu użytkowego stadionu sportowego i zapewniła lepsze warunki sanitarne dla zawodników biorących udział w treningach i zawodach sportowych. Kompleksowo wyposażony obiekt stał się atrakcyjną bazą do organizowania różnego rodzaju rozgrywek sportowych.

Lista wiadomości